Wyburzenia

Zaktualizowano

Realizacja nowych projektów rzadko odbywa się na pustym terenie. Dlatego też częstym elementem budowy jakichkolwiek obiektów są wyburzenia oraz rozbiórki starych budynków, nawierzchni czy części infrastruktury. Posiadając specjalistyczny sprzęt, poradzimy sobie praktycznie z każdym zadaniem. W swoim parku maszynowym posiadamy m.in. koparkę kołową Liebherr A316 z hydraulicznym młotem wyburzeniowym, która umożliwia sprawną rozbiórkę nawet najbardziej opornych materiałów.

Rozbiórki Grudziądz

Co poddajemy rozbiórce?

Przeprowadzamy wyburzenia większości obiektów – wszystko, co jest w stanie ruszyć nasz sprzęt, nie stanowi dla nas żadnej przeszkody. Zajmujemy się wyburzeniami i rozbiórkami budynków:

  • betonowych,
  • betonowo-ceglanych,
  • ceglanych,
  • ceglano-drewnianych,
  • drewnianych.

Oprócz samych prac wyburzeniowych oraz rozbiórki oferujemy pozbycie się odpadów budowlanych. Zapewniamy wywóz powstałego gruzu oraz świadczymy usługi zagospodarowania terenu. Gwarantujemy więc kompleksowe usługi rozbiórkowe, które pozwolą w pełni przygotować obszar pod budowę. Nasza firma ma siedzibę w Grudziądzu – działamy na terenie miasta oraz w okolicznych miejscowościach, takich jak np. Wąbrzeźno, Radzyń Chełmiński czy Chełmno. Jeśli zainteresowała Cię zaprezentowana oferta, nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Zobacz pełną ofertę