Usługi minikoparką

Zaktualizowano

Jako doświadczona firma zajmująca się robotami budowlanymi dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. W związku z tym w naszej ofercie można znaleźć usługi minikoparką firmy Yanmar. W ramach działań z użyciem tego sprzętu znajduje się profesjonalna obsługa operatorska, dzięki której można mieć pewność, że prace zostaną przeprowadzone rzetelnie. Wykonujemy m.in. wykopy pod instalacje wodne, sanitarne, elektryczne, teletechniczne czy gazowe. Żadna z tych robót nie stanowi dla nas problemu. Co ważne, dzięki nowoczesnej minikoparce oraz sprawnej obsłudze operatorskiej jesteśmy w stanie zniwelować koszty inwestycji do minimum.

Cechy wykorzystywanej przez nas minikoparki

Używana przez nas minikoparka Yanmar to sprzęt o masie 1800 kg. Jej ciężar w porównaniu do tradycyjnej wersji jest dużo niższy. Sprzęt posiada trzy rodzaje łyżek do kopania: dwie uzębione o szerokościach 20 cm oraz 40 cm, a także jedną skarpową o szerokości 80 cm. Cechy minikoparki przekładają się na wiele możliwości. Z tego rodzaju sprzętem jesteśmy w stanie wykonywać różne prace nawet w trudnym terenie – na wzniesieniach, grząskim podłożu czy też w niewielkiej przestrzeni.

Usługi minikoparką – Grudziądz i nie tylko

Siedziba naszej firmy znajduje się w Piaskach w województwie kujawsko-pomorskim. Usługi minikoparką wykonujemy także w okolicach, np. w Grudziądzu, ale przy większych zleceniach często działamy na terenach województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi zainteresowanymi osobami. Zachęcamy do skorzystania z usług minikoparką, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Swoją ofertę, w tym wynajem minikoparki, ogłaszamy również na portalu OLX.

Zobacz pełną ofertę