Usługi koparko-ładowarką

Zaktualizowano

Jesteśmy firmą, której żadne roboty związane z ukształtowaniem terenu nie są obce. U nas możesz liczyć na usługi koparko-ładowarką, która jest sprzętem nieocenionym podczas prac budowlanych, ale nie tylko. Jako profesjonaliści dysponujemy maszynami wysokiej klasy. Na wynajem oferujemy sprzęt budowlany najlepszej jakości, między innymi koparko-ładowarki cenionej firmy JCB, modele: 3CX oraz 4CX. Każda z nich w swoim wyposażeniu posiada łyżki do kopania o szerokości 30 cm i 50 cm, łyżkę skarpową o szerokości 140 cm, przednią łyżkę o pojemności 1 m³ wraz z „krokodylem” (otwieraną łyżką), a także widły.

Kiedy skorzystać z usług koparko-ładowarką?

Koparko-ładowarki to jedne z najbardziej uniwersalnych sprzętów budowlanych. Zakres prac, jakie można wykonać przy ich pomocy, jest bardzo szeroki. Koparko-ładowarka służy między innymi do niwelacji terenu pod inwestycję, wykopu i zasypki fundamentów czy wykopów pod różnego rodzaju instalacje. Maszyna doskonale nadaje się także do odśnieżania, transportowania urobku na niewielką odległość oraz rozładunku bądź załadunku widłami paletowymi. Ponadto koparko ładowarki są niezastąpione przy wszelkiego rodzaju pracach porządkowych.

Wynajem koparko-ładowarki – Grudziądz i okolice

Nasza firma oferuje usługi koparko-ładowarką. Działamy głównie w województwie kujawsko-pomorskim, w takich miejscowościach jak Grudziądz, Łasin, Chełmno, Warlubie oraz Radzyń Chełmiński. Często pracujemy też w województwie pomorskim i warmińsko-mazurskim, ale przy większych zleceniach jesteśmy otwarci na współpracę także w innych obszarach Polski.

Profesjonalny wynajem sprzętu budowlanego na terenie Grudziądza

Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi wykonane były na jak najwyższym poziomie. Posiadamy niezawodny sprzęt oraz możemy poszczycić się kadrą wykwalifikowanych operatorów. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, nawet jeśli chodzi o wynajem sprzętu budowlanego – przekonaj się, jak solidnie działamy w Grudziądzu! Zadzwoń, a umówimy się na bezpłatną wycenę.

Swoją ofertę, tj. wynajem koparko-ładowarki, ogłaszamy również na portalu OLX.

Zobacz pełną ofertę